JAK MOGĘ POMÓC?

Praca

UZIEMIANIE ZA DARMO

Powrót do korzeni

Pojawiają się u nas zarówno pasjonaci eko rozwiązań, jak i zwykli ludzie spragnieni dotyku i zapachu ziemi. W przerwach między spotkaniami online lub w każdej wolnej chwili. Milczą lub rozmawiają, pielą chwasty lub nawożą taczkami kompost. Zawsze jest coś do zrobienia. Zawsze jesteśmy wdzięczni za kolejne ręce do pracy.

KIEDY?

Jesteśmy na farmie w każdą ŚRODĘ (począwszy od 1 czerwca) od godz. 7:30 do 17:00. Wasza pomoc najbardziej potrzebna jest od rana do godziny 12:00, ponieważ wtedy jest intensywny czas zbiorów i wydawania paczek. Po południu przychodzi czas na regularną higienę farmy, pielenie, ogarnianie grządek, podlewanie itd.

W SOBOTY jesteśmy często, ale nie zawsze. Pojawiamy się także w inne dni tygodnia. Jeśli chcecie śledzić na bieżąco godziny otwarcia farmy, zapraszamy do dołączenia do facebookowej grupy KRAKOWSKA FARMA MIEJSKA – BARTER

MOŻESZ POMÓC NA KILKA SPOSOBÓW

Wolontariat

Zawsze

Przychodzisz kiedy chcesz, pomagasz ile czujesz, uziemiasz się, nabierasz doświadczenia, wracasz do domu szczęśliwszy.

Barter

Zawsze

Przychodzisz kiedy chcesz, pomagasz tak długo, jak długo możesz. Jesteś usatysfakcjonowany, zbierasz tyle warzyw, ile uznasz za stosowne, wracasz do domu i zjadasz je z zadowoleniem. 

Staż

Zapytaj

To stała współpraca, 1 lub 2 razy w tygodniu. Może to też być jednorazowa akcja, gdy potrzebna jest intensywna pomoc w ciągu jednego dnia. Płacimy za przepracowane godziny. Pisz, pytaj, wszystko ustalimy. 

Dowóz paczek

Zastanawiamy się nad poszerzeniem strefy dowozów

Praca będzie polegać na rozwożeniu naszych paczek po Krakowie W KAŻDĄ ŚRODĘ. Cudownie, gdybyś miał/miała auto z klimatyzacją, a jeśli nie masz, to potrzebny jest dar omijania korków 🙂 O godz.12:00 mamy gotowe wszystkie paczki, odbierasz je z farmy i rozwozisz. Za każdą paczkę płacimy osobno. 

KONTAKT