UWAGA: zamówienia na paczki przyjmujemy do wtorku, do godz. 20.00

W każdą środę

dostawa świeżych warzyw

WE WTOREK ZAMAWIASZ, W ŚRODĘ PACZKA JEST GOTOWA

W każdy poniedziałek lub WTOREK  przygotowujemy formularzw którym wypisane są wszystkie warzywa, jakie znajdą się w środowej paczce. Na zamówienia czekamy do wtorku, do godz. 20.00. Klikasz, wypełniasz i zamawiasz. 

Paczki wydajemy w ŚRODY. Dowozy ruszają także w ŚRODY. Zobacz poniżej jakie są opcje dowozów.

Pojedyncza paczka kosztuje 55zł. (W abonamencie 50zł). Od 1 czerwca do 26 października wydamy 22 paczki. Zawartość wyceniamy zgodnie ze średnimi cenami warzyw ekologicznych na krakowskim Targu Pietruszkowym. 

Odbiór osobisty

Paczkę możesz odebrać w środę od godz. 10.30 do godz. 17.00. Krakowska Farma Miejska znajduje się przy ulicy Zakliki z Mydlnik. 

Polecamy dojazd pociągiem! Z Dworca Głównego to jakieś 10' jazdy (omijasz wszystkie korki), a pociąg jadący do Balic zatrzymuje się dokładnie przy naszej farmie. Stacja: KRAKÓW ZAKLIKI.
Jeśli chcesz wspierać rozwiązania ekologiczne, weź ze sobą DUŻĄ torbę na warzywa 🙂

Dowóz

Paczki zaczynamy rozwozić w środę, od godziny 12.00 i powinniśmy skończyć przed 16.00 (zależy od ilości paczek i ruchu na drodze). 

Paczki rozwozimy w bawełnianych torbach, do których wkładamy papierowe. Papierowe zostawia u was kurier, a bawełniane wracają do nas na następny tydzień dowozów. (Bawełnianą torbę można kupić za 10zł)

Paczka - odbiór osobisty 55 zł

W formularzu KUP PACZKĘ zaznaczasz odbiór osobisty, kupujesz. Następnego dnia przychodzisz, oglądasz farmę, rozmawiasz z nami, pokazujesz, które pęczki warzyw Ci się najbardziej podobają, pakujesz wszystko do torby i wracasz szczęśliwy

Paczka - dowóz BLISKO 65 zł

Zobacz na mapie poniżej, czy załapiesz się na tańsze dowozy (STREFA NIEBIESKA) Jeśli tak, to super. Klikasz link KUP PACZKĘ, wypełniasz formularz, zaznaczasz tańszy dowóz, kupujesz, czekasz w środę na warzywa.

Paczka - dowóz DALEJ 70 zł

Sprawdź na mapie poniżej, czy dostawca dojedzie do Ciebie (STREFA CZERWONA). Jeśli tak, ale jest to czerwona strefa, zaznaczasz to w formularzu KUP PACZKĘ, kupujesz i w środę czekasz na warzywa.

DOKĄD DOWIEZIEMY PACZKĘ

Mapa zasięgu

WAŻNE

Zmiana adresu

Do środy, do godz. 10.00

Jeżeli z jakiegoś powodu musisz zmienić adres dla paczki, to prosimy o informację najpóźniej do godz.10.00 w środę. W takiej sytuacji prosimy zarówno o telefon, jak i e-mail. Zmiana adresu nastąpi, jeśli otrzymasz informację zwrotną.

ZMIENIAM ZDANIE

Chcę kupić abonament

KONTAKT