UWAGA: zamówienia na paczki przyjmujemy do wtorku, do godz. 20.00

W każdą środę

dostawa świeżych warzyw

WE WTOREK ZAMAWIASZ, W ŚRODĘ PACZKA JEST GOTOWA

W sezonie 2024 przygotujemy 22 paczki
start paczek: 29 maja 2024
koniec paczek: 23 października 2024
 

W każdy poniedziałek lub WTOREK  przygotowujemy formularz, w którym wypisane są wszystkie warzywa, jakie znajdą się w środowej paczce. Na zamówienia czekamy do wtorku, do godz. 20.00. Klikasz, wypełniasz i zamawiasz. 

Paczki wydajemy w ŚRODY. Dowozy ruszają także w ŚRODY. Zobacz poniżej jakie są opcje dowozów.

Pojedyncza paczka kosztuje 70 zł. (W abonamencie taniej). Od 29 maja rusza nowy sezon paczkowy. 

Odbiór osobisty

Paczkę możesz odebrać w środę od godz. 10.30 do godz. 17.00. Krakowska Farma Miejska znajduje się przy ulicy Zakliki z Mydlnik. 

Polecamy dojazd pociągiem! Z Dworca Głównego to jakieś 10' jazdy (omijasz wszystkie korki), a pociąg jadący do Balic zatrzymuje się dokładnie przy naszej farmie. Stacja: KRAKÓW ZAKLIKI.
Jeśli chcesz wspierać rozwiązania ekologiczne, weź ze sobą DUŻĄ torbę na warzywa 🙂

Dowóz

Paczki zaczynamy rozwozić w środę, od godziny 12.00 i powinniśmy skończyć przed 16.00 (zależy od ilości paczek i ruchu na drodze). 

Paczki rozwozimy w bawełnianych torbach, do których wkładamy papierowe. Papierowe zostawia u was kurier, a bawełniane wracają do nas na następny tydzień dowozów. (Bawełnianą torbę można kupić za 10zł)

Paczka - odbiór osobisty 70 zł

W formularzu KUP PACZKĘ zaznaczasz odbiór osobisty, kupujesz. Następnego dnia przychodzisz, oglądasz farmę, rozmawiasz z nami, pokazujesz, które pęczki warzyw Ci się najbardziej podobają, pakujesz wszystko do torby i wracasz szczęśliwy

Paczka - dowóz BLISKO 80 zł

W formularzu zaznaczasz - Dowóz BLISKO, jeśli paczka ma trafić do jednej z tych dzielnic:MYDLNIKI/ BRONOWICE/ OS.WIDOK/ WOLA JUSTOWSKA/ CHEŁM W środę paczka będzie u Ciebie (począwszy od 29 maja)

Paczka - dowóz DALEJ 85 zł

W formularzu zaznaczasz - paczka dowóz DALEJ i w środę (począwszy od 29 maja) paczka będzie u Ciebie.

WAŻNE

Zmiana adresu

Do środy, do godz. 10.00

Jeżeli z jakiegoś powodu musisz zmienić adres dla paczki, to prosimy o informację najpóźniej do godz.10.00 w środę. W takiej sytuacji prosimy zarówno o telefon, jak i e-mail. Zmiana adresu nastąpi, jeśli otrzymasz informację zwrotną.

ZMIENIAM ZDANIE

Chcę kupić abonament

KONTAKT